0542 829 30 86 ya da biz sizi arayalım

Ambalaj Tasarımı Nedir?

Firmaların müşterine yönelik bir ürünün dış yüzeyinin tasarlanmasına ambalaj denir. Ambalaj tasarımı ürünün albenisini arttıran, müşteri kitlesini genişleten, pazaryerindeki konumunu belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Ambalaj Tasarımı ne kadar özgün ve ürünle uyumlu ise tüketicilerin bu oranda daha çok dikkatini çekmektedir.

Başarılı Ambalaj Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Marka için bu kadar önemli olan ambalaj tasarımı sanıldığı gibi basit bir işlem değildir. Renkler, fontlar, fotoğraflar yada illustrasyonlar, desenler, logonuzun kullanım şekli vb. gibi unsurların ahengi tasarımın değerini belirler. Eğer tasarım sayesinde satış sayılarınızda artış, benzer ürünler arasında öne çıktıysanız başarılı bir tasarım elde etmiş olursunuz. Unutmayın kötü yapılmış bir ambalaj tasarımı yüzünden satışlarınız ciddi oranda düşebilir, Markanızın değeri hızlıca geriye gidebilmektedir.

Bu başarıya ulaşabilmek için bizler ambalaj tasarımı konusundaki 2.500 aşkın seçkin müşteri ile elde edilen tecrübemiz sayesinde markanız için en iyi tasarımı hazırlıyoruz. Sizlerinde ambalaj tasarımına ihtiyacı var ise vakit kaybetmeden projenizi başlatabilirsiniz.

 

Nereden başlasam bilmiyorum. Birol bey bize web sitesi, kurumsal kimlik çalışması ve post yaptı. Düşünüp ifade edemediğinizi anlayan, çoook sabırlı ve kaliteli bir insan. Benim en büyük kazancım yeni bi arkadaşım oldu ama öte yandan içime sinen başarılı çalışma tamamladık. Benzer firmaların altında fiyat vermesi önce tedirgin etsede proje bittikten sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm. Ben bu kadar güzel yorumların sahte olduğunu düşünüyordum ama Birol beyin gerçekleri bu demekten çekinmem. Tekrar teşekkür ederim.
Turgay Öntaş
19/09/2023
istediğim projeyi 1 saat içinde sonuçlandırması ve bana göndermesi ve yaptıkşarı mükemmel
Serkan Kayan
14/09/2023
İt was a Great Experience for me. They created the exact logo which I needed. Very fast , friendly and professional . And also affordable price. Highly recommended !!
Serhat Isik
08/09/2023
İlgili ve başarılı biri memnun kaldım
Onur
23/08/2023
Proje süreci boyunca Birol Bey çok güzel destekledi bizleri. Her zaman ulaşılabilinirdi ve bizleri çok memnun etti. Kendisi bizlere çok güven verdi ve çok saygılı ve anlayışlı olduğunu gösterdi. Projenin vaktinden önce bitmesi ve bizlere sunulması bizleri çok memnun etti. Tasarlanan Logomuzdan gerçekden çok memnun kaldık tam bizim düşündüğümüz ve hayalimizdeki Logoyu sundu kendisi bizlere. Ellerinize sağlık, tekrar beraber çalışmak dileğile.
Yunus Eryilmaz
31/07/2023
2 Ofis Açtım 2 Yerimin de Tüm Çalışmalarını Birol bey yaptı Yaptığı tüm çalışmaları mükemmeldi kendisine çok teşekkür ediyorum ????????
Musa Isık
05/03/2023
Birol bey ile çalışmak çok güzel. Logo ve kartvizit çalışması beklentimin üzerinde olmuş. Herkese tavsiye ederim…
MHT MHT
01/12/2022
Logo ve kartvizit tasarimim, beklenti ve isteklerimi fazlasi ile karsiladi.Birol Bey'e cok tesekkur ederim.Herkese kendisi ile calismayi tavsiye ediyorum.
Öner BEREKETOĞLU
06/10/2022
Sohbeti Başlat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?