0542 829 30 86 ya da biz sizi arayalım

Ambalaj Tasarımı Nedir?

Firmaların müşterine yönelik bir ürünün dış yüzeyinin tasarlanmasına ambalaj denir. Ambalaj tasarımı ürünün albenisini arttıran, müşteri kitlesini genişleten, pazaryerindeki konumunu belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Ambalaj Tasarımı ne kadar özgün ve ürünle uyumlu ise tüketicilerin bu oranda daha çok dikkatini çekmektedir.

Başarılı Ambalaj Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Marka için bu kadar önemli olan ambalaj tasarımı sanıldığı gibi basit bir işlem değildir. Renkler, fontlar, fotoğraflar yada illustrasyonlar, desenler, logonuzun kullanım şekli vb. gibi unsurların ahengi tasarımın değerini belirler. Eğer tasarım sayesinde satış sayılarınızda artış, benzer ürünler arasında öne çıktıysanız başarılı bir tasarım elde etmiş olursunuz. Unutmayın kötü yapılmış bir ambalaj tasarımı yüzünden satışlarınız ciddi oranda düşebilir, Markanızın değeri hızlıca geriye gidebilmektedir.

Bu başarıya ulaşabilmek için bizler ambalaj tasarımı konusundaki 2.500 aşkın seçkin müşteri ile elde edilen tecrübemiz sayesinde markanız için en iyi tasarımı hazırlıyoruz. Sizlerinde ambalaj tasarımına ihtiyacı var ise vakit kaybetmeden projenizi başlatabilirsiniz.

 

Birol bey ile çalışmak çok güzel. Logo ve kartvizit çalışması beklentimin üzerinde olmuş. Herkese tavsiye ederim…
MHT MHT
01/12/2022
Logo ve kartvizit tasarimim, beklenti ve isteklerimi fazlasi ile karsiladi.Birol Bey'e cok tesekkur ederim.Herkese kendisi ile calismayi tavsiye ediyorum.
Öner BEREKETOĞLU
06/10/2022
Birol bey ile logo tasarlama projemiz gayet hızlı ve başarılı olarak tamamlandı. Kendisi ilgi ve deneyimini müşterisine her yönüyle gösteren bir tasarımcı. Oldukça memnunuz, herkese tavsiye ederim.
Kenan Karakoç
07/07/2022
Vaktinden önce teslim beni çok mutlu etti. Ayrıca sıcak ve samimi yaklaşımda benim için önemliydi oda harikaydı. Aslında gerçekten bu süreçten çok memnun kaldım. Samimiyetle herkese tavsiye ederim..
Cem Mehdi
15/06/2022
Hızlı ve kaliteli çözüm. Tamda çağa uygun…
ibrahim Y.
15/04/2022
Birol Bey İşlerini kalite ve en önemlisi Zamanında teslim eden iyi bir grafiker Kesinlikle Çalışabilirsiniz. Tavsiye ederim.
Murat Uçar
21/02/2022
Tasarımcı denildiğinde ilk aradığım adrestir.Yaklaşık 5 yıldır tek adresim oldu.Tasarım olarak web ve kurumsal tararımda bütün isteklerimize yanıt verdiği için kendilerine teşekkür ederim.İyi ki Bir Tasarımcı.
Baskı Madeni
14/02/2022
Herşey için çok teşekkürler çok memnun kaldık🙏
Ceren Kalfa
11/02/2022
Mesaj Gönder
WhatsApp Destek
WhatsApp Destek
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?