0542 829 30 86 ya da biz sizi arayalım

Proje Talep Formu

Hayalinizdeki tasarıma kavuşmaya çok az kaldı. Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Her türlü soru ve önerileriniz için sol alt kısımda bulunan Canlı Destek ya da WhatsApp üzerinden canlı destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

   

  Nereden başlasam bilmiyorum. Birol bey bize web sitesi, kurumsal kimlik çalışması ve post yaptı. Düşünüp ifade edemediğinizi anlayan, çoook sabırlı ve kaliteli bir insan. Benim en büyük kazancım yeni bi arkadaşım oldu ama öte yandan içime sinen başarılı çalışma tamamladık. Benzer firmaların altında fiyat vermesi önce tedirgin etsede proje bittikten sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm. Ben bu kadar güzel yorumların sahte olduğunu düşünüyordum ama Birol beyin gerçekleri bu demekten çekinmem. Tekrar teşekkür ederim.
  Turgay Öntaş
  19/09/2023
  istediğim projeyi 1 saat içinde sonuçlandırması ve bana göndermesi ve yaptıkşarı mükemmel
  Serkan Kayan
  14/09/2023
  İt was a Great Experience for me. They created the exact logo which I needed. Very fast , friendly and professional . And also affordable price. Highly recommended !!
  Serhat Isik
  08/09/2023
  İlgili ve başarılı biri memnun kaldım
  Onur
  23/08/2023
  Proje süreci boyunca Birol Bey çok güzel destekledi bizleri. Her zaman ulaşılabilinirdi ve bizleri çok memnun etti. Kendisi bizlere çok güven verdi ve çok saygılı ve anlayışlı olduğunu gösterdi. Projenin vaktinden önce bitmesi ve bizlere sunulması bizleri çok memnun etti. Tasarlanan Logomuzdan gerçekden çok memnun kaldık tam bizim düşündüğümüz ve hayalimizdeki Logoyu sundu kendisi bizlere. Ellerinize sağlık, tekrar beraber çalışmak dileğile.
  Yunus Eryilmaz
  31/07/2023
  2 Ofis Açtım 2 Yerimin de Tüm Çalışmalarını Birol bey yaptı Yaptığı tüm çalışmaları mükemmeldi kendisine çok teşekkür ediyorum ????????
  Musa Isık
  05/03/2023
  Birol bey ile çalışmak çok güzel. Logo ve kartvizit çalışması beklentimin üzerinde olmuş. Herkese tavsiye ederim…
  MHT MHT
  01/12/2022
  Logo ve kartvizit tasarimim, beklenti ve isteklerimi fazlasi ile karsiladi.Birol Bey'e cok tesekkur ederim.Herkese kendisi ile calismayi tavsiye ediyorum.
  Öner BEREKETOĞLU
  06/10/2022
  Sohbeti Başlat
  1
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabilirim ?