0542 829 30 86 ya da biz sizi arayalım

Small
3000 TL
10 banner/görsel (jpg, png)Tanımlama
Yenileme/gözden geçirme garantisi
Online WhatsApp Desteği
30 Gün Kullanım
 
Medium
4800 TL
20 banner/görsel (jpg, png)Tanımlama
Yenileme/gözden geçirme garantisi
Online WhatsApp Desteği
30 Gün Kullanım
 
Large
6000 TL
30 banner/görsel (jpg, png)Tanımlama
Yenileme/gözden geçirme garantisi
Online WhatsApp Desteği
30 Gün Kullanım
 

Banner Tasarımları Size Neler Kazandırır ?

  • Grafik Tasarımın markanız için önemi büyüktür.
  • Markanızın müşteri ile ilişkisinde en önemli unsurlardan biri  Web sitenizinde veya sosyal medya hesaplarınızda paylaştığınız banner tasarımlarıdır.
  • Grafik banner çalışmaları görsel olarak siteninizin yada sosyal medya hesaplarınızın ne amaçladığını, hangi sektörde faaliyet gösterdiğini, indirimli, ucuz ürünlerini göstermektedir.
  • Web sitesine yada sosyal medya hesaplarınıza giriş yapan kullanıcının öncelikli olarak dikkatini çeken kısım içeriğine yapılacak profesyonel banner tasarım çalışmasıdır.
  • Özellikle kampanyaların banner tasarımının yapılması ürün/hizmet satışını doğrudan etkileyecektir.
  • Birtasarimci.net markanızı tanır, tamamen markanıza özel tasarımlar sunar. Sizlerde banner paketlerinden birini seçerek müşterileriniz ile aradaki mesafeleri hemen kaldırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Markanızın müşteri ile ilişkisinde en önemli unsurlardan biri web siteniz yada sosyal medya hesaplarınızdan paylaştığız banner görsellerdir.

Markanızın ne amaçladığını, Ürün hakkında bilgi, Kampanya bilgilendirme, Tanıtım, Özel günler tebrikleri gibi bir çok amaç için kullanılmaktadır.

Birtasarimci.net markanızı tanır, tamamen markanıza özel tasarımlar sunar. Sizlerde banner paketlerinden birini seçerek müşterileriniz ile aradaki mesafeleri hemen kaldırabilirsiniz.

Web sayfanızda kullanacağınız özel boyutlu bannerlar için talebiniz ile birlikte ölçü belirtmeniz yeterlidir.

Talep edilen görsel teslim süresi maksimum 2 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Dosyalarınız png formatında teslim edilmektedir. Talebinize istinaden jpg olarakta teslim edilebilmektedir.

Paketlerimiz alımından itibaren kullanım süresi 1 ay (30 Gün) sürmektedir. Kalan haklarınız bir sonraki aya devretmez.

Nereden başlasam bilmiyorum. Birol bey bize web sitesi, kurumsal kimlik çalışması ve post yaptı. Düşünüp ifade edemediğinizi anlayan, çoook sabırlı ve kaliteli bir insan. Benim en büyük kazancım yeni bi arkadaşım oldu ama öte yandan içime sinen başarılı çalışma tamamladık. Benzer firmaların altında fiyat vermesi önce tedirgin etsede proje bittikten sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm. Ben bu kadar güzel yorumların sahte olduğunu düşünüyordum ama Birol beyin gerçekleri bu demekten çekinmem. Tekrar teşekkür ederim.
Turgay Öntaş
19/09/2023
istediğim projeyi 1 saat içinde sonuçlandırması ve bana göndermesi ve yaptıkşarı mükemmel
Serkan Kayan
14/09/2023
İt was a Great Experience for me. They created the exact logo which I needed. Very fast , friendly and professional . And also affordable price. Highly recommended !!
Serhat Isik
08/09/2023
İlgili ve başarılı biri memnun kaldım
Onur
23/08/2023
Proje süreci boyunca Birol Bey çok güzel destekledi bizleri. Her zaman ulaşılabilinirdi ve bizleri çok memnun etti. Kendisi bizlere çok güven verdi ve çok saygılı ve anlayışlı olduğunu gösterdi. Projenin vaktinden önce bitmesi ve bizlere sunulması bizleri çok memnun etti. Tasarlanan Logomuzdan gerçekden çok memnun kaldık tam bizim düşündüğümüz ve hayalimizdeki Logoyu sundu kendisi bizlere. Ellerinize sağlık, tekrar beraber çalışmak dileğile.
Yunus Eryilmaz
31/07/2023
2 Ofis Açtım 2 Yerimin de Tüm Çalışmalarını Birol bey yaptı Yaptığı tüm çalışmaları mükemmeldi kendisine çok teşekkür ediyorum ????????
Musa Isık
05/03/2023
Birol bey ile çalışmak çok güzel. Logo ve kartvizit çalışması beklentimin üzerinde olmuş. Herkese tavsiye ederim…
MHT MHT
01/12/2022
Logo ve kartvizit tasarimim, beklenti ve isteklerimi fazlasi ile karsiladi.Birol Bey'e cok tesekkur ederim.Herkese kendisi ile calismayi tavsiye ediyorum.
Öner BEREKETOĞLU
06/10/2022
Sohbeti Başlat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?