0542 829 30 86 ya da biz sizi arayalım

Standart Paket
8.000 TL
10 Gün Birebir Çalışma
Logo'ya Özel Tasarım
ai, pdf, cdr, dosya teslimi
 
 
 
 
Logo ve Kurumsal Kimlik
12.000 TL
+ Logo Tasarım ( 3 Alternatifli)
10 Gün Birebir Çalışma
Logo'ya Özel Tasarım
Sınırsız Revize Hakkı
ai, pdf, cdr, dosya teslimi
 
 
Elit Paket
12.500 TL
10 Gün Birebir Çalışma
Logo'ya Özel Tasarım
Sınırsız Revize Hakkı
+2 Opsiyonel Tasarım Talebi
ai, pdf, cdr, dosya teslimi
 
 
Premium Paket - Sınırları Kaldıran Paket
15.000 TL
10 Gün Birebir Çalışma
Logo'ya Özel Tasarım
Sınırsız Revize Hakkı
+5 Opsiyonel Tasarım Talebi
Promosyon Ürünler
ai, pdf, cdr, dosya teslimi
 

Kurumsal Kimlik Paketi İçeriği

Kurumsal Renk Analizi, Farklı Zeminlerde Kullanım, Logo Yanlış Kullanımları, Kartvizit Tasarımı, Cepli Dosya Tasarımı, Antetli Kağıt, Diplomat Zarf, Evrak Takip Formu, Fatura Tasarımı, Fatura Kartı, Kaşe, Gider Pusulası, Tahsilat Makbuzu, Tediye Makbuzu, Personel Kimlik Kartı, Ziyaretçi Kartı, Dosya Sırtlığı, CD Etiket ve CD Tasarımı, Gönder Bayrağı, Kırlangıç Bayrak, Masa Üstü Bayrak, Kapı İsimliği, Davetiye – Tebrik – Teşekkür Kartı, Davetiye – Tebrik – Teşekkür Zarfı, Sertifika – Başarı Belgesi, Hediyelik Çanta, Ziyaretçi Karşılama Tabelası, E-Posta İmzası, Görev İzin Formundan oluşmaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı oluşturulan logo tasarımı ve marka konseptinin, tüm kurumsal tasarım öğelerine uygulanarak bir bütünlük ve temsiliyet gücü ifadesidir. Kartvizitten antetli kağıda, bayrak tasarımlarından, dosya sunumuna kadar bütün uygulamalar birbirleriyle uyum ve ahenk içinde tasarlanır. Tasarım projelerinin teslim dosyalarını uluslararası standartlarda yaptığımız için, dünyanın neresine giderseniz gidin matbaa ve dijital baskı alma şansına sahipsiniz.

Logo tasarım çalışmasında ve diğer tasarım çalışmalarımızda olduğu gibi karşılıklı ( skype, gsm, mail ) çalışma seçeneğiyle sunum / onay prosedüründe işler. Kurumsal Kimlik Tasarımı aşamasının her anı dilerse işsahibiyle paylaşılır. Talep edilen düzeltmeler; öngörüler tasarım estetiği çerçevesinde değerlendirilerek çalışmalara uygulanır.

Tasarım sürecine iş sahibinin birebir etkisi sağlanır ve memnun edici bir sonuç ortaya çıkmış olur.

Müşterilerimizi teknik sıkıntıya sokmamak adına baskı aşamasında matbaa tarafından istenilecek düzeltme veya teknik detaylardan firmamız sorumludur.

Kurumsal kimlik tasarımı paketinde ödeme NAKİT OLARAK veya %50+%50 (iş başı – iş bitimi) alınır. Ödeme sonrası; işin alındığına, tasarım sürecinin başladığına dair belge, yaklaşık teslim tarihi, işleyiş ve sonucu hakkında verilecek güvence açıklama ile birlikte mail olarak gönderilir. Eğer tasarım onaylanmaz ise yatıralan %50 ödeme geri ödenmemektedir.

Çok hızlı aksiyon alıp, her düzenleme isteğine pozitif bir tavırla dönüş yaptı. Hizmetten son derece memnun kaldım.
Fatih Dervent
05/04/2024
Logo tasarım ile başlayan çalışma sürecimiz etiket tasarımı, kurumsal kimlik yaratma ve banner çalışmaları ile devam ediyor. Bu süreçte özverili ve değer katarak çalışmalarına devam ediyor. Gönül rahatlığı ile iletişime geçebilirsiniz.
Mert Aktaş
11/03/2024
İşini iyi bilen dürüst firma. Ben çok memnun kaldım. İnternetden tesadüfen tanıdım ama çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Amiral Electric-Erhan Caymaz
Erhan Caymaz
09/11/2023
Nereden başlasam bilmiyorum. Birol bey bize web sitesi, kurumsal kimlik çalışması ve post yaptı. Düşünüp ifade edemediğinizi anlayan, çoook sabırlı ve kaliteli bir insan. Benim en büyük kazancım yeni bi arkadaşım oldu ama öte yandan içime sinen başarılı çalışma tamamladık. Benzer firmaların altında fiyat vermesi önce tedirgin etsede proje bittikten sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm. Ben bu kadar güzel yorumların sahte olduğunu düşünüyordum ama Birol beyin gerçekleri bu demekten çekinmem. Tekrar teşekkür ederim.
Turgay Öntaş
19/09/2023
istediğim projeyi 1 saat içinde sonuçlandırması ve bana göndermesi ve yaptıkşarı mükemmel
Serkan Kayan
14/09/2023
İt was a Great Experience for me. They created the exact logo which I needed. Very fast , friendly and professional . And also affordable price. Highly recommended !!
Serhat Isik
08/09/2023

Sohbeti Başlat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?